Jak dołączyć

Nowi członkowie są zapraszani przez organizatora, agencję ABK Grupa. Zaproszenia do Klubu wysyłane są do wyselekcjonowanej grupy osób zarządzających działami Marketingu i PR w wiodących polskich i międzynarodowych firmach. Członkowie, założyciele KDM zapraszają również osoby, które ich zdaniem mogą wnieść znaczący wkład w rozwój Klubu.

Rejestracja

Jeżeli jesteś zainteresowany inicjatywą KDM i chcesz dołączyć do ich grona, poznać możliwości jakie oferuje KDM oraz kariera Dyrektorów marketingu, lub jesteś zainteresowana/y działaniami na rzecz promowania idei i celów KDM, zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury.

W tym celu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (poniżej) oraz przesłanie, wraz z aktualnym CV, na adres: biuro@abkgrupa.pl.

Jeżeli już jesteś Dyrektorem Marketingu, bądź chciałbyś kontynuować swoją obecną karierę zawodową w kierunku marketingu i reklamy, możesz wypełnić nasz formularz on-line, rejestrując się w naszej bazie KDM.

W tym celu prosimy o rejestrację w bazie. W razie pytań bądź problemów z rejestracją prosimy o kontakt: biuro@abkgrupa.pl.

Osoby zainteresowane dołączeniem do grona KDM i udziałem w spotkaniach KDM zapraszamy do kontaktu:

ABK Grupa
Tomasz Sulikowski
Lider Projektu
t.sulikowski@abkgrupa.pl
tel. 22 401 22 16
Organizator
ABK Grupa ABK Sport
Partnerzy
Kompania Piwowarska
Muzeum Sportu i Turystyki
BiznasPolska.pl
Świat Elit
Klub Dyrektorów Marketingu został utworzony na bazie konkursu „Idea Awards”. W pierwszej kolejności zaproszenie do udziału zostało wysłane do jurorów konkursu oraz osób związanych z szeroko pojętym marketingiem.

KDM to nieformalna organizacja skupiająca osoby pracujące w działach marketingu wiodących przedsiębiorstw, zajmujących kluczowe stanowiska Dyrektorów Marketingu, Komunikacji Marketingowej, PR, Eventów i innych związanych z całokształtem działalności promocji i reklamy. Celem klubu jest skupienie osób o tych samych zainteresowaniach zawodowych, wymiana myśli, wiadomości, poznanie nowych osób, samokształcenie itp. Członkowie klubu nie wypełniają ankiet, nie ponoszą opłat członkowskich, nie mają obowiązków statutowych lecz znajdują się w elitarnym gronie osób kształtującym polską politykę reklamową i marketingową. Każdy wnosi do klubu swoją wiedzę i doświadczenia, którym jest gotów podzielić się z innymi.

Spotkania w ramach Klubu odbywają się cyklicznie, podczas których organizowane są wystąpienia wybranych osób na ustalone tematy kolejnych spotkań oraz prowadzona jest dyskusja pomiędzy uczestnikami.
ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.